SANUS

FUNDACJA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
   

TaxMachine PITy 2022/2023

Profesjonalny program do rozliczania rocznych deklaracji PIT za 2022 rok.
Rozliczysz i wyślesz do systemu e-Deklaracje wszystkie rodzaje PIT (PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-36L, PIT-38, PIT-39), a także PITy pracownicze/płacowe (PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-8C i inne). Odliczysz wszystkie ulgi podatkowe, w tym ulgę ulgę na dzieci, ulgę na internet, ulgę rehabilitacyjną.
Zawsze bezpłatnie i bez ograniczeń, także w zastosowaniach komercyjnych, w biurach rachunkowych, kancelariach podatkowych. Możliwość pracy wielostanowiskowej i zdalnej.

Więcej na temat programu Pobieram program PITy 2022/2023

Darczyńcy

Wszystkim Firmom oraz Instytucjom, które na różne sposoby wspierają nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie. Fundacja wykorzystuje w pełni Waszą hojność po to, by wspierać tych, którzy pomocy potrzebują najbardziej i którzy nierzadko nie potrafią nawet o taką pomoc sami prosić. Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy pragną zmieniać i rozjaśniać świat.

Pomogli nam między innymi:© 2022 - Fundacja Niepełnosprawnych SANUS. Wypełniając swoje deklaracje PIT programem PITy TaxMachine 2022/2023 możesz przekazać 1% podatku naszej Organizacji Pożytku Publicznego.